• Úvod
  • Kde koupit naše knihy

Kde
koupit naše knihy

Knihy Nakladatelství Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích lze v rámci Jihočeské univerzity zakoupit osobně v Prodejně skript AK JU či on-line na E-shopu JU. Akademická knihovna JU nabízí rovněž možnost výpůjčky většiny titulů – najděte si ten svůj v on-line katalogu.

Výhradním distributorem našich knih mimo Jihočeskou univerzitu je knihkupectví Kosmas. Knihy je u našeho partnera možné zakoupit v kamenných prodejnách nebo on-line na Kosmas.cz. Oblíbené tituly jsou nově k dispozici také v elektronické podobě za zvýhodněné ceny.

Vybrané publikace jsme pro vás navíc zpřístupnili na našich webových stránkách ve formě PDF knih ke stažení zdarma.

Tituly, které vznikly ve spolupráci s Nakladatelstvím Academia, jsou v distribuci Knihkupectví Academia.

Nakladatelství Jihočeské univerzity nabízí rovněž originální dárkové předměty, které jsou v prodeji na E-shopu JU nebo v Prodejně skript AK JU.

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice
Tel.: +420 723 917 746 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies