Organizační struktura

Tým Nakladatelství Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích tvoří ředitel nakladatelství Petr A. Bílek, šéfredaktor Ladislav Nagy, k jehož rukám odevzdávají autoři své rukopisy, a interní redaktoři Kateřina Selner, která se orientuje na oblast humanitních věd, především pak na texty literárněvědné a lingvistické, Peter Demeter, který se věnuje zejména textům z oblasti kultury a sociologie, a současně společně s Blankou Marešovou zajišťuje administrativní chod nakladatelství, a Stanislav Mihulka, který se zaměřuje na texty z oblasti přírodních věd. Nakladatelství dále externě spolupracuje s řadou zkušených překladatelů, redaktorů a grafiků.

prof. PhDr. Petr. A. Bílek, CSc.
ředitel nakladatelství
doc. PhDr. Ladislav Nagy, Ph.D.
šéfredaktor
Mgr. Kateřina Selner
redaktorka
PhDr. Peter Demeter, Ph.D.
redaktor, administrativa
RNDr. Stanislav Mihulka, Ph.D.
redaktor
Blanka Marešová, DiS.
administrativa

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice
Tel.: +420 723 917 746 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies