Redakční rada

Redakční rada Nakladatelství Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích je orgán stojící mimo strukturu nakladatelství. Její složení a všechny jeho změny schvaluje na návrh rektora Vědecká rada Jihočeské univerzity. Redakční rada řídí publikační činnost nakladatelství, projednává a schvaluje roční ediční plán a veškeré knižní projekty, jež jí formou dodatečného návrhu na vydání předkládá ředitel nakladatelství. Má také pravomoc rozhodovat o podobě jednotlivých edičních řad Episteme a o zařazení konkrétních titulů do těchto řad. S Redakční radou komunikuje ředitel, který také svolává její zasedání a připravuje veškeré podklady, které si Redakční rada vyžádá.

Složení Redakční rady

prof. PhDr. Petr. A. Bílek, CSc.
prof. Ing. Pavel Kozák, Ph.D.
prof. Tomáš Machula, Ph.D., Th.D.
prof. PaedDr. Vladimír Papoušek, CSc.
prof. RNDr. Tomáš Polívka, Ph.D.

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice
Tel.: +420 723 917 746 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies