Další knihy z edice

Připravujeme dotisk. První vydání knihy je dostupné na dotaz. V případě Vašeho zájmu pište na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / Společné dílo třiceti odborníků působících v oblastech výzkumu, využívání a ochrany...
Připravujeme dotisk. První vydání knihy je dostupné na dotaz. V případě Vašeho zájmu pište na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / Společné dílo třiceti odborníků působících v oblastech výzkumu, využívání a ochrany mokřadů představuje první české původní souborné zpracování této problematiky. Kromě obecné charakteristiky mokřadů zahrnuje popis hlavních typů přímořských i vnitrozemských mokřadů včetně mělkých vod a lesů mokrých stanovišť, přičemž hlavní pozornost je věnována mokřadům České republiky. Kniha je užitečným zdrojem základních informací o ekologii, ochraně, obnově a využívání mokřadů. Odkazuje na více než tisíc původních informačních zdrojů, a tak je možné z ní vycházet i při hlubším poznání mokřadů. Může také sloužit jako učebnice nebo příručka pro studenty vysokých i středních škol. Kniha dostala Cenu Josefa Hlávky za odbornou a vědeckou knihu 2017.

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice
Tel.: +420 723 917 746 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies