Novotný Lukáš

Počet titulů: 1

Lukáš Novotný vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2015 zastává funkci vedoucího Katedry historických věd na Filozofické fakultě Západočeské univerzity v Plzni. Profesně se specializuje na problematiku mezinárodních vztahů, zejména na mezinárodní vztahy v 19. a 20. století, politicko-hospodářský vývoj prvorepublikového Československa v zahraničněpolitických souvislostech, problematiku národnostních menšin v mezinárodních vztazích, politicko-hospodářský vývoj meziválečné západní Evropy v zahraničněpolitických souvislostech atp. Docent Novotný je šéfredaktorem mezinárodního recenzovaného vědeckého databázovaného časopisu West Bohemian Historical Review, šéfredaktorem časopisu Historický obzor a členem redakčních rad Central European Papers a Prague Papers on the History of International Relations.

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice
Tel.: +420 723 917 746 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies