Jan Lepš, Petr Šmilauer: Biostatistika. Nová doba! Gorilu vytěsnili mravenci!

Recenze Pavla Drozda z časopisu Živa

‚Šuspovi vyšla nově ta Biostatistika. A je tam eRko!'

‚Já už ji mám.'

‚Já taky.'

Tento rozhovor tří studentů o učebnici biostatistiky autorů Jana Lepše a Petra Šmilauera jsem zaslechl na letošních Zoologických dnech. Poskytuje člověku zabývajícímu se analýzou a interpretací dat mnoho cenných informací, takže jakákoli další recenze je téměř zbytečná. Už první slovo vypovídá mnohé. Prof. J. Lepš, známý pod přezdívkou Šuspa, je legendou. Totéž se dá říci o P. Šmilauerovi...“

Vyšlo v časopise Živa 3/2017 na straně LXXXIV.

Recenzi si můžete přečíst on-line zde.