• Aktuálně

Scrutonovi Pošetilci mezi knihami roku 2021, vyhlášenými portálem Cevro Arena

Kniha Pošetilci, šarlatáni a buřiči proslulého filozofa Rogera Scrutona patří mezi nejprodávanější tituly Nakladatelství Jihočeské univerzity a nedávno se také objevila na portálu Cevro Arena mezi knihami roku 2021. Překlad této zajímavé publikace vytvořil šéfredaktor nakladatelství Ladislav Nagy. Autor Roger Scruton ve své knize (z roku 2015) navazuje na své starší práce - například na publikaci Myslitelé nové levice (1985), ale také na různé články uveřejněné v osmdesátých letech v Salisbury Review.