Problemas teóricos... a Karel Klostermann...

Ke konci roku 2023 vyšly v Nakladatelství Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích dvě zajímavé publikace. První je ve španělštině a věnuje španělské (argentinské) lingvistice, druhá je v češtině a zaměřuje se na spisovatele Karla Klostermanna a jeho vztah k Šumavě. Obě se vyznačují kvalitním grafickým zpracováním a obě stojí za pozornost samozřejmě i svým obsahem. Knihu Markéty Šmídové Problemas teóricos y metodológicos en el análisis sociolingüístico de los marcadores conversacionales: boludo en el español argentino lze volně stáhnout online. Obrazovou publikaci s dosud nezveřejněným archivním materiálem Karel Klostermann a zrod Šumavy autorského dua Veronika Faktorová a Michal Hořejší je možné zakoupit v prodejně skript AK JU a e-shopu JU nebo v knihkupectví Kosmas.

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice
Tel.: +420 723 917 746 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies