Boček Miroslav

Počet titulů: 2

Miroslav Boček (* 1981) pochází z Českých Budějovic. Vystudoval Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a v současnosti pracuje jako lektor environmentálních programů na Fakultě rybářství a ochrany vod Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Vedle toho se podílí na organizaci literárních pořadů a je jedním z organizátorů českobudějovického festivalu „Literatura žije!“. Vydal básnickou sbírku Některé mraky letí pomaleji (Dauphin, 2011), dystopický román Příliv (Novela Bohemica, 2016), zachycující nástup společenské změny, a novelu Děti tetrisu (Pikador Books, 2019), pojednávající o dospívání čtrnáctiletého kluka na českobudějovickém sídlišti.

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice
Tel.: +420 723 917 746 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies