Čížková Hana

Počet titulů: 1

Hana Čížková (* 1962) vystudovala Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor všeobecná biologie, specializace fyziologie rostlin. Od roku 1986 se věnovala výzkumu ekofyziologie mokřadních rostlin a ekologie mokřadů v Botanickém ústavu AV ČR a později v Ústavu výzkumu globální změny, AV ČR, v.v.i. Od roku 2005 působí jako akademická pracovnice Zemědělské fakulty JU, kde svou vědeckovýzkumnou činnost zaměřuje zejména na výzkum mokřadů v antropogenní krajině. Své odborné zkušenosti zúročuje mj. při výuce předmětu Ekologie a management mokřadů a při vedení studentských bakalářských, diplomových a doktorských prací, často ve spolupráci s Přírodovědeckou fakultou JU a jihočeskými pracovišti AV ČR.

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice
Tel.: +420 723 917 746 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies