Vlasáková Libuše

Počet titulů: 1

Mgr. Libuše Vlasáková (* 1969) vystudovala Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor ochrana a tvorba životního prostředí. Od roku 2001 pracuje na Ministerstvu životního prostředí, kde má na starosti agendu mezinárodních úmluv v ochraně přírody. Vykonává funkci národní kontaktní osoby pro Ramsarskou úmluvu, Bonnskou úmluvu, Eurobats, AEWA a Memorandum o porozumění o ochraně dravců a sov Afriky a Eurasie. Koordinátorka naplňování uvedených mezinárodních úmluv, projektová manažerka, tajemnice Českého ramsarského výboru. Vedoucí delegací ČR na mezinárodních konferencích, v letech 2006–2014 zastupovala Českou republiku ve Stálém výboru Ramsarské úmluvy a v letech 2007–2014 ve Stálém výboru Dohody Eurobats. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti mezinárodní spolupráce v ochraně přírody, přípravy strategických materiálů a koncepcí a s organizací konferencí, odborných kurzů a studijních cest na národní a mezinárodní úrovni. Jedna z editorů knihy Mokřady – Ekologie, ochrana a udržitelné využívání (2017).

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice
Tel.: +420 723 917 746 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies