Březinová Monika

Počet titulů: 1

Monika Březinová je absolventkou studijního programu Provozní podnikatel na Zemědělské fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích (dále jen JU). Své doktorské studium v oboru Řízení a ekonomika podniku na Ekonomické fakultě JU úspěšně zakončila v roce 2001 disertační prací Perspektivy pivovarnického odvětví v České republice. Od roku 2002 byla zaměstnána na Ekonomické fakultě JU jako odborný asistent a v roce 2016 přestoupila na Zemědělskou fakultu JU, kde se věnuje problematice malých a středních podniků s ohledem na jejich řízení a marketing, v konkrétní aplikaci na pivovarnické odvětví. V rámci své pedagogické činnosti zavedla a vyučovala či vyučuje například předměty Public Relation, Ekonomika pivovarského provozu či Marketingová komunikace v pivovarnictví. Garantuje také předmět Development and practice of Czech brewing, a to v rámci programu Multifunctional Agriculture.

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice
Tel.: +420 723 917 746 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies