Recenze

Publikace se zaměřuje na využívané principy marketingového řízení v malých a středních podnicích v pivovarnickém odvětví, konkrétně na marketingovou komunikaci. V úvodu monografie jsou vysvětleny pojmy, metody a principy, které jsou...
Publikace se zaměřuje na využívané principy marketingového řízení v malých a středních podnicích v pivovarnickém odvětví, konkrétně na marketingovou komunikaci. V úvodu monografie jsou vysvětleny pojmy, metody a principy, které jsou v publikaci dále užívány, a poté se již autorka soustředí na analýzu a komparaci jednotlivých nástrojů marketingové komunikace. Součástí knihy je i ucelený vhled do problematiky pivovarnického odvětví. Čtenářům je tak nabídnuta možnost seznámit se se základní strukturou daného segmentu.

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice
Tel.: +420 723 917 746 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies