Metodická pomůcka ke zpracování závěrečných prací

 • Rok vydání:
  2020
 • Vazba:
  měkká
 • Počet stran:
  44 stran / 46 stran
 • Vydání:
  1.
 • ISBN:
  978-80-7394-827-6 / 978-80-7394-828-3 (PDF)

Recenze

Příručka je založena na Metodické pomůcce ke zpracování závěrečných prací (autoři T. Veber, P. Bauman) připravené pro potřeby TF JU, přičemž tato metodická pomůcka se opírala mj. o předchozí verze...
Příručka je založena na Metodické pomůcce ke zpracování závěrečných prací (autoři T. Veber, P. Bauman) připravené pro potřeby TF JU, přičemž tato metodická pomůcka se opírala mj. o předchozí verze Metodické pomůcky ke zpracování závěrečných prací a Metodické pomůcky k bibliografickým citacím a odkazům v textu (autorka I. Čejková). Smyslem této příručky, jak vyplývá již ze slova samého, je být „při ruce“ stu­dentům Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích při psaní odborných textů. Ačkoli je psána zejména s ohledem na práce bakalář­ské a diplomové, měla by sloužit jako vodítko rovněž auto­rům prací seminár­ních, vyžaduje-li vyučující příslušného před­mětu, aby byly psány odborným stylem. Tato publikace byla vydána díky finanční podpoře Centralizovaného rozvojového programu pro veřejné vysoké školy pro rok 2020 č. C10-2020 s názvem „Posílení prevence plagiátorství ve studentských pracích“, financovaného z prostředků MŠMT ČR.

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice
Tel.: +420 723 917 746 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies