Recenze

Publikace, která vznikla v rámci projektu "Prožívání volného času dětí staršího školního věku jako výzva pro pedagogiku volného času" (TAČR č. TL02000387), nabízí shrnutí teoretických východisk zmíněného projektu a s...
Publikace, která vznikla v rámci projektu "Prožívání volného času dětí staršího školního věku jako výzva pro pedagogiku volného času" (TAČR č. TL02000387), nabízí shrnutí teoretických východisk zmíněného projektu a s pomocí výsledků zahraničních výzkumů a především pak vlastního výzkumu Volný čas dětí a jeho prožívání 2021 nastolit některé otázky pro pedagogiku a hledat na ně odpovědi. Kniha je kolektivní monografií dvou řešitelských týmů z Teologické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a Sociologického ústavu Akademie věd ČR, v. v. i., v Praze.

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice
Tel.: +420 723 917 746 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies