Patočková Věra

Počet titulů: 1

Věra Patočková je absolventkou doktorského studia kulturologie na FF UK a také studijního programu zaměřeného na problematiku volného času (World Leisure Recreation Association International Centre of Excellence, Leeuwarden, Nizozemí). V současné době pracuje ve výzkumném oddělení Lokální a regionální studia Sociologického ústavu AV ČR, v. v. i. Ve své výzkumné práci se zaměřuje zejména na volný čas, kulturu v lokálním a regionálním prostředí a sociální aspekty environmentální problematiky. Mimo jiné je autorkou jedné z kapitol monografie Volný čas, společnost, kultura: Česká republika - Slovensko (2019, editoři I. Chorvát aj. Šafr) a spoluautorkou článku Participation in organized leisure among Czech children: sociocultural and ecological contexts and outcomes (World Leisure Journal, 2022, spolu s J. Šafrem a M. Gorčíkovou).

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice
Tel.: +420 723 917 746 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies