Suchomelová Věra

Počet titulů: 3

Mgr. Věra Suchomelová Th. D., působí jako odborný asistent na Katedře pedagogiky na Teologické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Vyučuje teoretické i praktické předměty zaměřenými na seniorskou problematiku, jako je spiritualita ve stáří, aktivizační činnosti seniorů nebo využití asistivních technologií v sociální péči. Působí jako lektor v kurzech Univerzity třetího věku a v kurzech dalšího vzdělávání vychovatelů a pracovníků v sociálních službách. Dlouhodobě se zabývá oblastí psycho-spirituálních potřeb a duchovního doprovázení seniorů. roku 2019 je hlavní řešitelkou interdisciplinárního projektu Virtuální realita v aktivizaci seniorů.

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice
Tel.: +420 723 917 746 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies