Křest knihy JIHOČESKÁ UNIVERZITA

Pátek 10. září 2021 patřil celodenním oslavám 30. výročí založení Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Ve slavnostním programu nechyběl ani křest knihy vydané univerzitním nakladatelstvím právě k této vzácné příležitosti.

Za velkého zájmu veřejnosti se v pátek 10. září od rána až do pozdního večera konaly oslavy 30. výročí založení Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Na Sokolském ostrově v centru Českých Budějovic vyrostlo velké pódium a jednotlivé fakulty představily ve stáncích své zaměření a aktivity.

Ve večerních hodinách, v pomyslném vrcholu oslav, proběhl slavnostní křest knihy JIHOČESKÁ UNIVERZITA. Minulost a přítomnost vysokého učení v Českých Budějovicích, a to za účasti mj. rektora Jihočeské univerzity profesora Bohumila Jirouška, hlavního autora knihy docenta Miroslava Novotného a významného jihočeského spisovatele a současně absolventa Zemědělské fakulty Jihočeské univerzity Jiřího Hájíčka.

Více o knize se dočtete zde.

Kniha je v prodeji na E-shopu Jihočeské univerzity a k volnému stažení v elektronické podobě v sekci PDF KNIHY.

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice
Tel.: +420 723 917 746 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies