Recenze

Další knihy z edice

Fandom a subkultura jsou slova, kterým bez problému rozumíme a používáme je prakticky intuitivně. Když se však pokusíme o přesnější vymezení, narazíme na mnoho překvapivých problémů. Diskuse o tomto tématu...
Fandom a subkultura jsou slova, kterým bez problému rozumíme a používáme je prakticky intuitivně. Když se však pokusíme o přesnější vymezení, narazíme na mnoho překvapivých problémů. Diskuse o tomto tématu se za desítky let značně proměnila a dala vzniknout množství definic, které jsou neúplné, případně si rovnou odporují, anebo jsou dávno neaktuální. U obou zmíněných popkulturních jevů navíc cítíme evidentní souvislost – ale jakou vlastně? Jak do celé situace promlouvají média, která si lišících se skupin často všímají jako první? A co k tomu mohou říct sami zúčastnění?

Vážení návštěvníci, právě jsme spustili nové internetové stránky naší univerzity včetně všech fakult, kateder a součástí univerzity. Než se u nás na novém webu rozkoukáte, můžete kliknout na zobrazení starých internetových stránek.

Branišovská 1645/31a, 370 05 České Budějovice
Tel.: +420 723 917 746 | E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

© 2021 Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
Cookies